Notariusz

Notariusz Łódź

Nie można zaprzeczyć, że w obecnych czasach notariusz jest niezbędny do wielu spraw. Zakres czynności notarialnych jest dużo bardziej obszerny, niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Notariusz jako osoba zaufania publicznego nie tylko przygotowuje dokumenty w formie aktów notarialnych, ale i z uwagi na obowiązek czuwania nad interesami stron przeprowadzi Cię przez wiele różnych kwestii i zagadnień prawnych.

Notariusz Łódź.

Sporządzanie aktu notarialnego

Notariusz w zakresie swoich obowiązków i uprawnień działa obecnie na wielu różnych polach i korzysta z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Akty notarialne oraz inne dokumenty, którym klienci pragną nadać formę notarialną to dopiero szczyt przysłowiowej góry lodowej z zakresu dokonywania czynności notarialnych. Akt poświadczenia dziedziczenia, rejestr prostej spółki akcyjnej, umowa deweloperska, podział majątku i porozumienie w sprawie opieki nad małoletnimi dziećmi, łączenie i podział spółek, przyjęcie dokumentów na przechowanie – tym między innymi zająć się może notariusz. Katalog naszych czynności we współczesnym obrocie prawnym jest stale poszerzany.

Tani notariusz łódź.

Notariusz Łódź Wróblewska – Mieczkowski, Łódź ul Piotrkowska 198 lok 7

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalistów? Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że do notariusza udajemy się niekiedy w sytuacjach trudnych i wymagających odpowiedniego podejścia do wszystkich stron czynności, zachowania bezstronności i poinformowania o możliwych rozwiązaniach prawnych. Warto skorzystać z usług kancelarii, która oferuje sprawne i terminowe działanie. Oferujemy usługi tani notariusz w Łodzi, co wyróżnia nas pośród konkurencji Jesteśmy przygotowani do obsługi najbardziej wymagających klientów.

Notariusz Łódź Piotrowska.

Dokumenty sporządzone przez Notariusza mają charakter Dokumentów urzędowych

Charakter czynności notarialnych ustalamy na bieżąco z klientem, zgodnie z jego potrzebami oraz oczekiwaniami. Niezwykle istotne jest dla nas indywidualne podejście do klientów. Cechuje nas odpowiedzialność, profesjonalizm oraz obszerna wiedza i kompetencje z zakresu różnych gałęzi prawa.

Dobry notariusz Łódź.

Akty poświadczenia dziedziczenia sporządza w Łodzi Kancelaria Notarialna Wróblewska Mieczkowski

Nasza kancelaria na co dzień sporządza różne projekty aktów na żądanie stron m.in. poświadczenia dziedziczenia. Sporządzenie aktu poświadczenie dziedziczenia to kwestia, która wymaga wykonania następujących czynności oraz przygotowania pewnych informacji i dokumentów:

  • dokument tożsamości,
  • imię ojca i matki,
  • PESEL,
  • stan cywilny,
  • adres zamieszkania,
  • adres do doręczeń, jeżeli jest inny niż korespondencji
  • obywatelstwo,
  • odpisy aktów stanu cywilnego spadkobierców.

Jeżeli poszukują Państwo skutecznych rozwiązań w ramach prawa spadkowego, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Fundacja Rodzinna

Jeśli zaś chcecie Państwo zabezpieczyć majątek rodzinny lub rodzinne przedsiębiorstwo – zapraszamy do zapoznania się z instytucją fundacji rodzinnej. To rewolucyjne rozwiązanie na skalę europejską, pozwalające nie tylko ustalić sposób sukcesji w niemal dowolny sposób, ale także utrwalić dla pokoleń rodzinne tradycje i idee. Rola notariusza w utworzeniu fundacji rodzinnej jest kluczowa – akt założycielski i statut sporządza się w formie aktu notarialnego.

Notariusz Łódź – Czynności notarialne na najwyższym poziomie

Kancelaria notarialna Wróblewska&Mieczkowski to miejsce, w którym czynności zawsze realizowane są rzetelnie i z najwyższą starannością. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli obsługiwani z pełnym zaangażowaniem i skupieniem. To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście, dzięki któremu możemy zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Z uwagi na to, że zawód notariusza często wymaga chirurgicznej precyzji, to każdą sprawę zawsze dokładnie analizujemy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.