O kancelarii

Nasza kancelaria

Kancelaria mieści się w centrum Łodzi – ulica Piotrkowska 198 lok.7 (II piętro, winda).
Dobry dojazd do Kancelarii zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej, jest także i wygodny z uwagi na bliskość licznych miejsc parkingowych  oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. Na terenie posesji znajduje się wewnętrzny parking dla Klientów Kancelarii. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również parkingi miejskie i strzeżone.
Szczegóły w zakładce Kontakt/Dojazd. 

Kancelaria czynna jest w dni powszednie w godzinach od 8 do 20, a także w soboty w godzinach od 10 do 14.  Istnieje możliwość umówienia się z notariuszem poza wyznaczonymi godzinami pracy, po wcześniejszym ustaleniu. Zawsze staramy się zaproponować Państwu jak najdogodniejsze pory spotkania i wyznaczać je
w najbliższych możliwych terminach.

  Notariusz co do zasady dokonuje czynności w siedzibie kancelarii. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynność może być dokonana także w innym miejscu i w takiej sytuacji dojeżdżamy do Państwa nie tylko w obrębie wszystkich łódzkich dzielnic (Śródmieście, Bałuty, Górna, Widzew, Polesie), ale i do innych miejscowości. 

Dokumenty niezbędne do sporządzenia czynności notarialnych należy dostarczać do Kancelarii przed umówieniem terminu, przy czym można zrobić to także za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź faksu, przedkładając następnie oryginały przy osobistym spotkaniu.
Szczegóły w zakładce Czynności notarialne. 

Porady i informacje udzielane w związku z planowanymi czynnościami notarialnymi są bezpłatne,
a uzyskać je można na miejscu w siedzibie Kancelarii, telefonicznie oraz drogą mailową.
Często notariusz, jakiego Państwo przede wszystkim szukacie, to tani notariusz. Jednakże punktem wyjścia dla indywidualnego wyliczenia kosztów planowanej czynności  w każdej Kancelarii Notarialnej jest obowiązujące rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości  w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.